Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Senator Begier na prezydenta Białej Podlaskiej?

Utworzony przez sztorm, 10 lutego 2010 r. o 12:16
Gość napisał:
Polska słynie z tego, że lubi narzekać, krytykować-dowodem na to jest właśnie to forum.Wasze obelgi wydają mi się mocno naciąganymi-może ktoś Wam kazał oczerniać Senatora, może macie w tym jakiś interes..Poprzedniczka miała rację-ujawnijcie się skoro uważacie się...skoro sprawia Wam przyjemność oczernianie innych to miejcie na tyle odwgi aby się ujawnić! Jeżeli ten kandydat Wam nie pasuje to głosujcie na "swojego" bo na pewno go macie-stąd te niemiłe wypowiedzi.Ja jestem za Senatorem Bergierem.
Może ty zacznij od podpisania się imieniem i nazwiskiem. Jeśli Polska słynie z krytykowania to bardzo dobrze, bo tylko w państwie w którym obywatele będą krytyczni nie dojdzie wypaczeń władzy. Krytycyzm to postawa demokracji.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
PWSZ napisał:
Pan dr hab (z piłki nożnej) JB to człowiek żądny władzy, "chrześcjański" kapitalista uprawiający prywatę na publicznej uczelni, dbający o pozory i public relation, a z tej drugiej strony "chamski', naciagający prawo i wykorzystujący rentę polityczną do własnych celów. Dla dobra Uczelni powinien pójść w prezydenturę miasta, ale pewnie będzie chciał zostawić kontrolę nad szkołą (przez żonę? dzieci? słupów?). Dobra jest uwaga, że z uczelni państwowej zrobił przybudówkę dla partii (spotkania przedwyborcze, koła itp). A gdzie miejsce na pluralizm? Czy odbyło się przed wyborami parlamentarnymi spotkanie w Uczelni z kandytatami z PIS, PSL, SLD itp? Polityczną i komercyjną działalnością szkoły powinien zająć się odpoqwiedni organ, a traktowaniem pracowników Państwowa Inspekcja Pracy.
Sama prawda.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gość napisał:
... może jednak na sołtysa Porosiuk.
Wykrakałem, senator 17 marca organizuje spotkanie na temat kasy dla sołtysów. spotkanie oczywiście w PSW zapleczu techniczno-organizacyjnym senatora. Wstyd.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gość napisał:
Wykrakałem, senator 17 marca organizuje spotkanie na temat kasy dla sołtysów. spotkanie oczywiście w PSW zapleczu techniczno-organizacyjnym senatora. Wstyd.
Sądząc po wpisach d*** trzęsie się wszystkim którzy chcą zamrozić dzisiejszy układ. Bergier to kandydat, który wygra w pierwszej turze!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
~gość~ napisał:
Sądząc po wpisach d*** trzęsie się wszystkim którzy chcą zamrozić dzisiejszy układ. Bergier to kandydat, który wygra w pierwszej turze!!!
Układ senatora z panem Jerzym tym od Biaweny będzie zdrowszy?. Wątpię.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gość napisał:
Układ senatora z panem Jerzym tym od Biaweny będzie zdrowszy?. Wątpię.
Z co możne być gorzej niż jest? Odpowiedz, tylko uczciwie!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
~gość~ napisał:
Z co możne być gorzej niż jest? Odpowiedz, tylko uczciwie!
Nigdy nie jest tak źle żeby nie mogło być gorzej
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Uczciwie rzecz biorąc, bezdyskusyjnym jest, że układ między człowiekiem o nienasyconym parciu do władzy (senator z psw) z człowiekiem o nienasyconej chciwości (kamienicznik z biaweny), wytworzy nowy, toksyczny układ w mieście. Dzisiaj rządy pana Andrzeja (równie toksyczne) są dla miasta złem bezdyskusyjnym . Makiaweliczne zasady -w oparciu o które, kieruje miastem- są nie z tej epoki. Lecz zamiana na senatora będzie żadną zmianą. To tak, jak by dżumę, cholerą leczyć. Biała potrzebuje na swojego prezydenta kogoś uczciwego, który nie zamieni magistratu w zaplecze techniczno-organizacyjne do wygrywania kolejnych wyborów.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gość napisał:
Uczciwie rzecz biorąc, bezdyskusyjnym jest, że układ między człowiekiem o nienasyconym parciu do władzy (senator z psw) z człowiekiem o nienasyconej chciwości (kamienicznik z biaweny), wytworzy nowy, toksyczny układ w mieście. Dzisiaj rządy pana Andrzeja (równie toksyczne) są dla miasta złem bezdyskusyjnym . Makiaweliczne zasady -w oparciu o które, kieruje miastem- są nie z tej epoki. Lecz zamiana na senatora będzie żadną zmianą. To tak, jak by dżumę, cholerą leczyć. Biała potrzebuje na swojego prezydenta kogoś uczciwego, który nie zamieni magistratu w zaplecze techniczno-organizacyjne do wygrywania kolejnych wyborów.
łatwo powiedzieć tylko trudniej znaleźć taką osobę, wypromowanie nazwiska to nie pól roku ale przynajmniej 2-3 lata, podaj proszę nazwisko kogoś takiego a z pewnościa na niego zagłosuję
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
~ktos~ napisał:
łatwo powiedzieć tylko trudniej znaleźć taką osobę, wypromowanie nazwiska to nie pól roku ale przynajmniej 2-3 lata, podaj proszę nazwisko kogoś takiego a z pewnościa na niego zagłosuję
Najpierw trzeba zniechęcić do kandydowania tych, którzy manipulują ludźmi i prawem ( i ich spnsorów) dla osiągania korzyści materialnych lub osobistych.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gość napisał:
Uczciwie rzecz biorąc, bezdyskusyjnym jest, że układ między człowiekiem o nienasyconym parciu do władzy (senator z psw) z człowiekiem o nienasyconej chciwości (kamienicznik z biaweny), wytworzy nowy, toksyczny układ w mieście. Dzisiaj rządy pana Andrzeja (równie toksyczne) są dla miasta złem bezdyskusyjnym . Makiaweliczne zasady -w oparciu o które, kieruje miastem- są nie z tej epoki. Lecz zamiana na senatora będzie żadną zmianą. To tak, jak by dżumę, cholerą leczyć. Biała potrzebuje na swojego prezydenta kogoś uczciwego, który nie zamieni magistratu w zaplecze techniczno-organizacyjne do wygrywania kolejnych wyborów.
Zgadzamy się w jednym, Czapski musi odejść!! Kwestię Bergiera widzę nieco inaczej, bo jak wyobraża sobie pan start w wyborach na prezydenta miasta człowieka, który nie ma parcia na władzę. Był tylko jeden taki , który mówił " nie chcem ale muszem". Kandydat musi chcieć wystartować w wyborach, musi mieć zaplecze organizacyjne, musi chcieć osiągnąć z tym miastem sukces. Czy wierzy pan, że Czapski nie będzie w wyborach używał całego aparatu administracyjnego? W pana wypowiedzi pobrzmiewa mi jeszcze jedna swojska nuta. Nie chce pan, nie cieszy się pan możliwym sukcesem naszego mieszkańca. A możne dobrze mieć ministra pochodzącego z Białej, premiera pochodzącego z Białej / trochę zaszalałem/? Czy pan tak nie uważa? Końcowa myśl - tylko Bergier ma szansę wygrać z Czapskim, życzę mu wszystkiego dobrego i będę na niego głosował z całą rodziną i dużą grupą znajomych.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
~gość~ napisał:
Zgadzamy się w jednym, Czapski musi odejść!! Kwestię Bergiera widzę nieco inaczej, bo jak wyobraża sobie pan start w wyborach na prezydenta miasta człowieka, który nie ma parcia na władzę. Był tylko jeden taki , który mówił " nie chcem ale muszem". Kandydat musi chcieć wystartować w wyborach, musi mieć zaplecze organizacyjne, musi chcieć osiągnąć z tym miastem sukces. Czy wierzy pan, że Czapski nie będzie w wyborach używał całego aparatu administracyjnego? W pana wypowiedzi pobrzmiewa mi jeszcze jedna swojska nuta. Nie chce pan, nie cieszy się pan możliwym sukcesem naszego mieszkańca. A możne dobrze mieć ministra pochodzącego z Białej, premiera pochodzącego z Białej / trochę zaszalałem/? Czy pan tak nie uważa? Końcowa myśl - tylko Bergier ma szansę wygrać z Czapskim, życzę mu wszystkiego dobrego i będę na niego głosował z całą rodziną i dużą grupą znajomych.
Proszę sprawdzić procent Międzyrzeca i okolic w PSW-u, a potem we wszystkich przypadkach odmieniać "Białą". Zresztą pan senator szykuje się do przeprowadzki ze Sławacinka do Porosiuk (coraz bliżej doMiędzyrzeca). Pisałem o nienasyconym parciu na władzę dla korzyści osobistych. Takie parcie jest działaniem z niskich pobudek i jako takie nie zasługuje ani na głos ani na szacunek. A zaplecze organizacyjne typu uczelnia lub magistrat powinno eliminować kandydata na starcie.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gość napisał:
Proszę sprawdzić procent Międzyrzeca i okolic w PSW-u, a potem we wszystkich przypadkach odmieniać "Białą". Zresztą pan senator szykuje się do przeprowadzki ze Sławacinka do Porosiuk (coraz bliżej doMiędzyrzeca). Pisałem o nienasyconym parciu na władzę dla korzyści osobistych. Takie parcie jest działaniem z niskich pobudek i jako takie nie zasługuje ani na głos ani na szacunek. A zaplecze organizacyjne typu uczelnia lub magistrat powinno eliminować kandydata na starcie.
.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gość napisał:
Proszę sprawdzić procent Międzyrzeca i okolic w PSW-u, a potem we wszystkich przypadkach odmieniać "Białą". Zresztą pan senator szykuje się do przeprowadzki ze Sławacinka do Porosiuk (coraz bliżej doMiędzyrzeca). Pisałem o nienasyconym parciu na władzę dla korzyści osobistych. Takie parcie jest działaniem z niskich pobudek i jako takie nie zasługuje ani na głos ani na szacunek. A zaplecze organizacyjne typu uczelnia lub magistrat powinno eliminować kandydata na starcie.
Nie znam procentu ludzi z Międzyrzeca pracujących w PSW choć wiem, że kancerz jest z tego miasta. Przy okazji pytanie jak on pracuje, dobrze czy źle? W moim osądzie tylko to kryterium jest istotne. Można przecież zatrudnić kretyna byleby pochodził z Białej Podlaskiej. W tej wojnie nie o to się bijemy, chodzi o nowego prezydenta, który będzie dobrze zarządzał miastem. I tylko tyle. Wątek drugi "parcie na władze dla korzysci osobistych". Ja widzę to tak, sukces prezydenta miasta jest jego sukcesem osobistym ale również sukcesem miasta i nie ma nic zdrożnego w tym, że może to być trampolina do dalszych osobistych sukcesów. Znów pobrzmiewa mi ton; zawiśći??? Wątek trzeci "powinno eliminować kandydata na starcie". To piekne hasło ale zupełnie nieżyciowe. Proszę popatrzec na kampanijne działania Czpskiego, to nie tylko wykorzystywanie aparatu magistrackiego ale to także inwestowanie bialskiego biznesu / xxx bilbordów w drugiej turze/. Czym prezydent im się spłacił? Proszę spojrzec na listy ASa ilu tam ludzi kultury / z podległego MOK/, ilu dyrektorów szkół, którzy jak Kosik dwukrotnie wybrany na radnego rezygnują kpiąc ze swoich wyborców. A przecież chodzi tylko o liczbę radnych, których będzie miał do dyspozycji Czapski. Zostanę jednak przy poparciu dla Bergiera.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
~gość~ napisał:
Nie znam procentu ludzi z Międzyrzeca pracujących w PSW choć wiem, że kancerz jest z tego miasta. Przy okazji pytanie jak on pracuje, dobrze czy źle? W moim osądzie tylko to kryterium jest istotne. Można przecież zatrudnić kretyna byleby pochodził z Białej Podlaskiej. W tej wojnie nie o to się bijemy, chodzi o nowego prezydenta, który będzie dobrze zarządzał miastem. I tylko tyle. Wątek drugi "parcie na władze dla korzysci osobistych". Ja widzę to tak, sukces prezydenta miasta jest jego sukcesem osobistym ale również sukcesem miasta i nie ma nic zdrożnego w tym, że może to być trampolina do dalszych osobistych sukcesów. Znów pobrzmiewa mi ton; zawiśći??? Wątek trzeci "powinno eliminować kandydata na starcie". To piekne hasło ale zupełnie nieżyciowe. Proszę popatrzec na kampanijne działania Czpskiego, to nie tylko wykorzystywanie aparatu magistrackiego ale to także inwestowanie bialskiego biznesu / xxx bilbordów w drugiej turze/. Czym prezydent im się spłacił? Proszę spojrzec na listy ASa ilu tam ludzi kultury / z podległego MOK/, ilu dyrektorów szkół, którzy jak Kosik dwukrotnie wybrany na radnego rezygnują kpiąc ze swoich wyborców. A przecież chodzi tylko o liczbę radnych, których będzie miał do dyspozycji Czapski. Zostanę jednak przy poparciu dla Bergiera.
To jeszcze napisz co z tym sponsorem twojego idola, co to zasłynął likwidacją miejsc pracy w Biawenie. W czym była tu POmocna dłoń PO ?. A to, że Czapski niewiele jest lepszy lub wcale to rzecz oczywista. A w tych wyborach chcemy zmiany na "lepszy model".
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gość napisał:
To jeszcze napisz co z tym sponsorem twojego idola, co to zasłynął likwidacją miejsc pracy w Biawenie. W czym była tu POmocna dłoń PO ?. A to, że Czapski niewiele jest lepszy lub wcale to rzecz oczywista. A w tych wyborach chcemy zmiany na "lepszy model".
Przeceniasz moja wiedzę. Nie wiem co ze sponsorem, wiem, że są w dobrych stosunkach i tyle. Nie znam również szczegółów likwidacji Biaweny. Znam wypowiedzi oponentów, nie mam pojęcia co ma Jaworski na swoja obronę. My w Polsce bardzo szybko ferujemy wyroki. Zresztą dlaczego Bergier ma ponosić konsekwencje zachowania Jaworskiego? Lepszy model, zgoda, ale na Boga kto. Nazwisko. Już czas się promować, nie możne poważny kandydat objawić się nagle na tydzień przed wyborami. Litości.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Podziwiam skuteczność Bergiera na każdym polu. Liczę na takie samo działanie na stołku prezydenta. Umie pozyskać środki zewnętrzne na uczelnię , da radę również w naszym mieście. Popieram
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
ferdek napisał:
Podziwiam skuteczność Bergiera na każdym polu. Liczę na takie samo działanie na stołku prezydenta. Umie pozyskać środki zewnętrzne na uczelnię , da radę również w naszym mieście. Popieram
Ferdek piłeś, a jak nie to idź się napij.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Wy tu dyskutujecie na temat "Kto zamiast Czapskiego ?" a ja wam tak powiem : A zostawmy Czapskiego na tym stolku na jeszcze jedna kadencje ! Przez kilkanascie lat zadluzyl Miasto do absurdalnych granic, ale sam zyl jak w masle, i jego przydupasy. I teraz ma przyjść INNY i sprzatac po nim ? KTO to zaryzykuje ? I po co komu to ? Przecież to musialby być jakiś duren po prostu ! Wiadomo ze ten NOWY bedzie musial ciac koszty we wszystkich dziedzinach zeby jakoś wyprowadzić Miasto z tego syfu w który je wpędzil Czapski. I wiadomo że po 4 latach wyborcy go wyrzuca na zbity pysk, bo przecież nikt nie jest w stanie w ciagu 4 lat wyprowadzić Miasta na prosta. Chocby nie wiem jak sie staral ! Po 4 latach ludzie powiedza "Za Czapskiego bylo lepiej !" A wiec to musialby byc jakis samobójca. A nie sadze żeby takim byl np. Bergier czy Abramowicz. A wiec moja propozycja jest taka : pozwólmy Czapskiemu na jeszcze jedna kadencje, niech sie skompromituje doszczetnie ! niech sam teraz kombinuje jak splacic te dlugi ktore nabrał,niech wstydzi sie wyjsc w Bialej na ulicę, za to co robil przez lata ! Głosujmy na Czapskiego ! Jeszcze raz !
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 7 z 8

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...